درباره ما

ما در شرکت شتاب دهندگان بازار پارس تلاش می کنیم با بهره مندی از مشاوران متخصص و مجرب و بکارگیری همزمان آموزش های کاربردی، مدیریت علمی را در حوزه های شناخت و مطالعه بازار، تجاری سازی، بهبود عملکرد و دستیابی به فناوری های نوین برای شرکت های کوچک و متوسط پیاده سازی نماییم.

یکی از حوزه های اصلی فعالیت ما انتقال و توسعه فناوری با استفاده از پارادیم نوآوری باز می باشد و در همین راستا با سازمان صنایع کوچک و متوسط و شرکت های شهرک های صنعتی کشور همکاری می نماییم.

شرکت شتاب دهندگان بازار پارس با توجه به اهمیت و گستردگی بازار صنایع نفت، گاز و پتروشیمی منطقه اقتصادی انرژی پارس مستقر در جنوب استان بوشهر برنامه ها و رویدادهای ویژه ای برای توسعه بازار شرکت های تولیدی و دانش بنیان برنامه‌ریزی و اجرا می نماید که با اشرافی که بر حوزه نیازمندی ها و فرصت های این صنایع بزرگ داریم می توانیم در بخش بازاریابی و فروش خدمات مشاوره مطلوبی ارائه نماییم.

ما در ارائه خدمات و همکاری با مجموعه های صنعتی بزرگ و شرکت های دانش بنیان و یا فناور کوچک پایبند به اخلاقیات متعالی و همچنین ارائه بالاترین کیفیت خدمات هستیم و مهترین ارزش در سازمان ما رضایت و موفقیت مشتریانمان می باشد.